Bożonarodzeniowe

Mini Sesje

Zapisy otwarte!

Święta Bożego Narodzenia -
najbardziej magiczny okres w roku.

Rodzinna atmosfera przy Świątecznym stole, udekorowana choinka z migającymi światełkami stojąca w salonie i zapach Bożonarodzeniowych potraw  unoszących się z kuchni, to prawdziwe oblicze Wigilii w każdym domu. Kto z nas nie wypatrywał pierwszej gwiazdki na niebie aby usiąść do uroczystej kolacji lub nie czekał na rozpakowanie prezentów od Świętego Mikołaja po wypiciu czerwonego barszczu? Dla W każdego z nas czas Świąt Bożego Narodzenia budzi wyjątkowe emocje. Rodzina zjeżdżająca się z różnych zakątków świata, uśmiech na twarzy bliskich i wielkie przygotowania trwające często kilka tygodni tworzą niesamowitą klimat w ten grudniowy wieczór. 

Tworząc aranżacje do Sesji Bożonarodzeniowych inspiruje mnie ciepło domowego ogniska, zapach świeżej choinki oraz radość malująca uśmiechy u bliskich obdarzonych prezentami. Taki właśnie obraz Świąt chciałabym tworzyć dla was w moim mały studio, ustrojone w prawdziwe i żywe dekoracje będące częścią Waszych cudownych rodzinnych zdjęć. Fotografie ukazujące miłość i naturalne emocje.

rozpocznijmy

Świąteczny

Szał!

sesje świąteczne

oferta

Pakiet I

Pakiet II

Pakiet III

wpadnij na

Instagram

aby nie przegapić aktualności

Najczęsciej zadawane pytania

Masz Pytanie?

Galeria to łatwy i wygodny sposób komunikacji pomiędzy nami. Jest banalnie prosta!

W dowolnej chwili można się zalogować aby wybrać zdjęcia. Wystarczy, że zaznaczycie te które wam się podobają, a one znajda się w Waszym koszyku.

Oczywiście, że Tak! To Ty wybierasz zdjęcia, które finalnie otrzymasz z naszej sesji.

Na Mini Sesja Świąteczne zapraszam do mojego prywatnego studio, na terenie Nowej Rudy. Specjalnie na tę okazje przygotowałam świąteczne aranżacje.

Do wybranych pakietów dołączone zostały odbitki fotograficzne w formacie 15×23 cm. Istnieje możliwość zakupu także innych produktów, oferta pojawi się w galerii.

Wszystkie aktualności, odnośnie sesji świątecznych, będą publikowane na moich profilach społecznościowych. W razie potrzeby uzyskania informacji zachęcam także do wysłania zapytania. 

Odnośniki do moich profili społecznościowych znajdziesz w stopce.

KONTAKT

NAPISZ WIADOMOŚĆ LUB ZADZWOŃ