SESJE NOWORODKOWE

PIERWSZE ZDJĘCIA

twojego maluszka

Sesje noworodkowe najlepiej wykonać w pierwszych dwóch tygodniach życia maluszka.  
Wasze maleństwo w czasie pierwszych dwóch tygodni bardzo dużo śpi, zazwyczaj sen jest na tyle spokojny aby sesja zdjęciowa przebiegła pomyślnie. W tym czasie możemy bezpiecznie ułożyć maleństwo do zdjęć nie sprawiając mu przy tym dyskomfortu. Im starsze dziecko, tym sen będzie stawał się mniej spokojny i trudniej będzie wykonanie zdjęć pozycjonowanych przypominających pozycje w brzuszku mamy. W dodatku w trzecim tygodniu może pojawić się u dziecka trądzik niemowlęcy.

sesje noworodkowa

oferta

Pakiet I

Pakiet II

1.

Co jeśli zdecydowaliśmy się na sesje zdjęciową później

Sesje dziecięce są bardzo wdzięczne. Niestety nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem. Jeśli w okresie pierwszych 14-stu dni, nie zdążyliśmy wykonać pamiątki w postaci sesji zdjęciowej, to nic straconego! Trzeba pamiętać, że w tym okresie najważniejsze jest bezpieczeństwo nowego członka rodziny. Powyżej drugiego tygodnia ułożenie maluszka do zdjęć pozycjonowanych ,może być utrudnione. W tym przypadku zdjęcia rodzinne będą najlepszym rozwiązaniem.

Natomiast jeżeli preferujecie spontaniczne kadry w ruchu, to tu sesja w plenerze sprawdzi się o wiele lepiej! Otoczenie natury pozwoli nam na swobodę w trakcie tworzenia zdjęć.

Sesje Noworodkowe -Naturalne zdjęcia Fotograf Kłodzko Nowa Ruda| Polanica-Zdrój | Kudowa - Zdrój | Duszniki | Bystrzyca Kłodzka

Jak przygotować się do sesji zdjęciowej?

Przede wszystkim podejść do niej ze spokojem. Taka sesja może potrwać od 2 nawet do 4 godzin. Wszystko zależy od samopoczucia najmłodszego uczestnika sesji. Warto wygospodarować tego dnia więcej czasu i zaopatrzyć się w zapas pieluszek.  W trakcie sesji, możemy liczyć się z przerwami na karmienie, które w brew pozorom może nam ułatwić przebieg sesji zdjęciowej.