Fotografia Komunijna

zapoznaj się z ofertą

dla klas

oferta grupowa

Pakiet I

Pakiet II

produkty w pakietach

FOTOKARTKA

Trwała, sztywna Fotokarta to fotoprodukt w postaci małego albumiku na zdjęcia: utrwala wspomnienia i zajmuje mało miejsca. Fotokartka jest personalizowana dla każdego dziecka. W środku znajduje się 4-5 zdjęć.

ALBUM DUO

to niewielki album o wymiarach 20x20 cm, z jedną rozkładówką na 4 zdjęcia. Napis na okładce posiada uszlachetnienie w formie złocenia lub srebrzenia dzięki czemu nadaje albumowi niesamowitego charakteru. Dołączony jest do Pakietu II

PENDRIVE

USB o pojemności 16 GB 3.0 z welurowym wykończeniem schowany w stylowej kopertce wykonanej z podobnego materiału. Opakowanie na pendrive w formie kopertki posiada grawer na przodzie. Dołączony jest do Pakietu I i II.

produkty dodatkowe

HARMONIJKA

Kompaktowy format Harmonijki sprawia, że jest to produkt, który idealnie nadaje się jako dodatek do Fotoalbumu, ale też świetnie poradzi sobie jako samodzielna pamiątka z niewielką liczbą zdjęć.Na kilkunastu stronach harmonijki można opowiedzieć całą ceremonię i przyjęcie. Mogą to być zdjęcia dziecka przeżywającego różne momenty tego szczególnego dnia albo galeria portretów gości. Znakomicie sprawdzi się jako osobisty prezent dla dziadków i chrzestnych.

TRIPLEX

Na Tripleksie mogą się znaleźć 3 zdjęcia Twojego dziecka, ale może ono być równie dobrze otoczone portretami rodziców, chrzestnych lub rodzeństwa.Podobnie jak Harmonijka, również Tripleks posiada miłą w dotyku białą oprawę. Oprócz aksamitu możesz wybrać ekoskórę.

galeria

OFERTA INDYWIDUALNA

MINI SESJE

Pakiet MINI

Pakiet MAXI

galeria

Oferta indywidualna

mini reportaż

KONTAKT

NAPISZ WIADOMOŚĆ LUB ZADZWOŃ